Yatsan King Koil Grayson Yatak kullanıcı yorumları

Yatsan grayson yatak aldım. Grayson alacak kişiler mutlaka bu yorumumu okusun;

Öncelikle grayson model yatak beni pişman etti.

Almadan önce ekşi sözlükteki şu konuyu okumuştum. https://eksisozluk.com/entry/135462912

Vatandaş pişmanlığından bahsediyordu. Fakat aldırış etmedim ve onun şansızlığıdır bana böyle denk gelmez diye düşündüm.

Yatak geldi. Bildiğiniz gibi orta sert bir yatak fakat acayip bir yumusaklığı vardı. Yatınca resmen çukur oluşuyordu. Mağazada dokunduğum yatak böyle değildi. Yatağın sertliği bu kadar yumuşak değildi. Gelen yatakta her alanında sertlik değişkendi. Özellikle yatakta sol tarafta yatınca daha sert, sağ tarafa yatınca yumuşak ve ortaya yatınca da sağdan sola yani sert taraftan yumuşak tarafa yuvarlanma hissi oluşturuyordu. Özellikle de kalça-bel bölgesinin geldiği yerler daha yukuşaktı. Dünyanın parasını verip böyle bir şeyle karsılasmak tabi üzücü. Hemen değişim işlemlerini başlattım ve haklı olduğum için değiştirildi.

İkinci yatak geldi. İlkine göre çok daha sertti.ilk yatağın hatalı olduğunu zaten ikinci yatağın sert farkından anladık. Fakat yine yatağın farklı bölgelerinde farklı sertlikler vardı. İkinci gelen yatakta da yatağın solunda yatınca sert ,sağ tarafı sola göre daha yumuşak ve ortada yatınca yuvarlanma eğilimi hissediyorduk. Özellikle yatağın en kenarını elimle bastırınca hemen çöküyor, diğer kenarını bastırınca gayet sert bir profili vardı. Özellikle kalça-bel bölgesi daha yumuşaktı. Hemen değişim için işlemleri başlattım, gelen teknik servis yatakta birşey yok zaten ilk değişim de müşteri memnuniyeti gereği yapılmıştı, boşuna fabrikaya göndeririz, aynısı gibi geri getilir vs saçma sapan konuştu. Hemen aldıgım yerle iletişime geçtim ve ilk yatağın değişme gerekçesini sordum gelen teknik servis elemanının dediklerinden bahsettim, özür dilediler. Ve sonucta yatağı iade ettim ve tekrar değişim kararı alındı.

Üçüncü yatak geldi ve artık yatmaya korkuyordum bu da sıkıntılı çıkacak diye. Ve maalesef sıkıntılı çıktı. Bu yatakta aynı şekilde sol tarafı sert sağ tarafı daha yumuşak. Ortada yatınca sertlik farkından kaynaklı yuvarlanma hissi veriyor. Artık psikolojik olarak sorun bizde yine değişim isteyecez insanlar bizi kötü görecek bu üçüncü olacak düşüncesine girdik. Bu sefer teknik servis çağırmadık ve sabrediyoruz şimdilik. Şuan halen kullanıyoruz. Dediğim gibi yatakta farklı sertlik bölgeleri mevcut. Solda yatan için yatak sert sağda yatan için yumuşak. Daha fazlası geçenlerde kışlık tarafına çevirdik, yazlık tarafına göre hissedilir derecede daha sert ve sertlik farklılıkları yok denecek kadar azdı. Şimdi de anladık ki yazlık tarafı sıkıntılıymış aslında. Çünkü bir yatağın iki yüzü bu kadar farklı sertliklerde olamaz.

Sonuç olarak 4-5 yıl garantili ve mutlaka tekrar servisi çağıracağım. Sakın olaki benim yorumumu okuyup da alma hatasına düşüp yatsan grayson yatağı alırsanız, aynı benim yaptığım gibi kendiniz kaşınmış olursunuz.

Ben 4-5 aydır bu yatağı kullanıyorum, kalça-bel bölgesi gibi vücudun en ağır noktasını karşılayan bölgeler sertliğini iyice kaybetti.

Dipnot; olumsuz tecrübelerden sonra mağazasında grayson yatağı denedik, mağazadaki yatakta da aynı durumları tespit ettim ve elemanlar şaşırdı. Fakat kabullenmedi. Tek diyebildikler şuydu; bu yatak yıllardır burada sergileniyor müşteriler hep bu tarafına yatıyor o yüzden bu tarafı yumuşaktır:) madem sadece müşterilerin denemesi nedeniyle böyle olduysa uzun yıllarca bir aile tarafından nasıl kullanılacak?

Yorum yapın