En iyi wordpress eklentileri

En iyi wordpress eklentileriWordpress en popüler blog sistemlerinden biri olarak sıklıkla tercih edilir. Bu sistem eklentileri ile daha kolaylık sağlamaktadır. En iyi wordpress eklentileri arasından wordpress SEO by yoast arama sonuçlarında arama sayfasında ilk sıralarda yapılan paylaşımın gözükmesi için doğru bir şekilde yapılması gerekir. Bu sayede ziyaretçi sayısı da artacağından daha iyi bir sayfa paylaşımı yapılmış olunur. Aynı şekilde BackupBuddy eklentisi de bu uygulamayı kullanacak olanlar için yardımcı olacak bir eklentidir. Bu eklenti ile sistemde yaptığınız işlemler silinse de yedekleme yapıldığından sorun yaşamadan geri alabilirsiniz.

W3 total cache web sitelerinin hızlı bir şekilde açılması için kullanılan bir diğer eklentidir. Bu eklenti sayesinde siteyi ziyaret edenler daha hızlı bir şekilde açılması ile daha fazla ziyaret edebilirler. Diğer bir eklenti ise gravity forms site içinde kullanmak istediğiniz anket, bilgi formu gibi eklentileri daha hızlı bir şekilde eklemenizi kolaylaştıran bir eklentidir. OptinMonster eklentisi ile formlar ve pop-up pencereleri oluşturulabilir.

Edit flow wordpress eklentileri arasında iyi bir seçimdir. Bu sistem sitenizde bulunan editörlerin iş akışını kontrol etmenizi sağlar. Soliloquy eklentisi ile sitenize fotoğraf ya da video ekleyerek zenginlik katabilirsiniz. Sucuri eklentisi ile sitenize yapılan saldırıları engellemiş olursunuz. Floating social bar eklentisi sayesinde yapacağınız sitenize eklemek istediğiniz sosyal ağları daha hızlı ve rahatlık bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Yorum yapın