Bakın Bir Tohum Ne Felaketlere Mal Oluyor

Tohum ekerken tarlaya, o tohumun nereden geldiğini bilin! O tohumu size satan şirketi araştırın. Size veren insanı, araştırın. Eğer tohumlar laboratuarlarda özel bir kimyasal maddeye batırılıp, paketlenmiş ise, sakın bu tohumları ne destekleyip alın, nede ekin!! Niye mi???

O kimyasal madde bir zehirdir. Mesela mısır tohumuna yapılır bu. Güya mısır büyürken bu ilaç o mısıra gelen bazı hastalıklara sebep olan böcekleri öldürüyor. Yani, sonuçta mısır toplanır. Ama… bir bakalım, GERÇEKTE o ilaç ne sonuçlara mal oluyor: o ilaç bütün o mısır bitkisinin her hücresindedir. Hem mısırın kendisindedir, hem tüm yapraklarında, vede köklerinde…. Bu ne demek peki? Ne korkunç bir şey bu!! Toprak zehirlenir. Yapraklarda olan su damlalarını içen tüm arılar ve böcekler zehirlenir. Mısırı yiyen insanlarda zehirlenir. Zehirlenmek nedir? Her canda değişik etki yapar. Bazı can hemen ölebilir, bazısı hasta olur, ya da zayıf düşer ve savaşma gücü olmaz virüslere, bakterilere karşı. Haberiniz var mıdır acaba: arı ya bu mısırın polenini, ya da suyunu alıp, kovana getirip, o madde ile bal yapınca ne oluyor???!!!

Bırak insanın o baldan zehirlenmesini, binlerce yeni arı her gün doğarken, bu zehri de yer. kısacası. 1 tohum!!!… Ne felaketlere mal olur eğer DOĞRU tohum değilse. Onun için, herkese bunu öğretin! Paylaşın bu bilgiyi. Ve de en önemlisi, bilinçli olun, ve de ne pahasına olursa olsun, doğru olanı yapın.

Kimseye muhtaç değiliz DOĞRU olanı yapmakla. Etrafımızda kötü insanlar her zaman olacaktır. Bu bizim ümitsizliğin bahanesi olmasın. Kalkın ayağa! 1 kişiye bile öğretseniz doğruyu. o 1 kişi, aynı o 1 tohum gibi sonuçlara sebep olacaktır. Kendinizi durdurmayın. Sakın durdurmayın!

Yazan: Ullja Kuntze

Yorum yapın