Her Kitap Yeni Bir Dünyanın Kapılarını Aralar Kompozisyon Kısa

Her kitap yeni bir dünyanı kapısını aralar konulu kompozisyon arıyor bir öğrencimiz bizlere başvurmuş. Sizlere tavsiyemiz kompozisyon ödevlerinizi kesinlikle kendiniz yazmanızdır. Aksi takdirde tembel bir öğrenci olma yoluna girersiniz. Kompozisyon yazmak sizlerin zekasını geliştirir ve beyin jimnastiği olur. Ama biz yine de sizler için güzel bir kompozisyon bulduk:

Kitaplar çok güzel şeylerdir. bizlere bilig öğüt ve daha nice şeyler verir.kitaplar insanın ruhunu canlı tutar

Hani derler ya bir kitap 1000 insana değer diye işte kitaplar o yüzden nçok değerlidir. ktaplar bizi başka dünyalara mesla geçmişe yada geleceğekştaplar sayesinde gideriz. kitaplar olmasaydı bizlerde olmazdık kitaplar sayuesinde biz buralara kadar geldik biz kendimizi kitaplar sayesinde geliştirdilk eğer kitaplar olmasaydı biz birr hiçtik. Ayrıca kitaplar en çok sevilen şeylerdir. mesela geçmişten kalma dede korkut hikayeleri çok güzeldir ve hatta bugün çizgi filme bile çevrilmiştir ve 7den 70 e herkes izlemektedir. aam aynı zamanda insanlar son zamanlarda bilgisayar ve televizyon icat edildiğinden beri kitapları yavaş yavaş unutmaya başladılar. hani şöyle düşünün kitaplar artık raflardda mutsuz bir şekilde yaşayacaklar

Yani anlayacagınız kitaplar her şeyden daha önemlidir. onlaerı okumalı ve korumalıyız ki gelecek nesillede görsün bilgikensinler. hani derler ya söz uçar yazı kalır diye işte onun gibi birşe bu . bide şöyle birlşey var. her kitap yeni bir dünyanın kapısını aralar bunu sakın unutmayın.

Yorum yapın